Інжиніринг

inzhiniring_pict.jpgНапрямок Інжиніринг займається впровадженням комплексних рішень по поставці обладнання для підготовки і фарбування поверхонь в промисловому виробництві.

У своїй роботі ми використовуємо передові технології, унікальний міжнародний досвід та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Орієнтуючись на завдання конкретного підприємства, наші фахівці завжди готові надати не тільки якісний і надійний асортимент продукції, а також здійснити проектування, монтаж і сервісне супровід обладнання, що постачається.

«Европроект Україна» співпрацює з багатьма провідними виробниками обладнання, що дозволяє впроваджувати найбільш ефективні і прийнятні рішення, виходячи з тимчасових і фінансових можливостей наших клієнтів.

Продукція компанії представлена ​​такими світовими брендами як DeVillbiss, Rupes, Dynabrade, GYS, Omia, Drester, Formeco, Werther, Saima, Hongtech, Blackhawk, Graco.

Серед наших клієнтів: Интеравто-Плюс Запоріжжя (Scoda), Toyota Авто-Плаза Херсон, Автоліга Тернопіль (Все для автомобіля), Дніпро Мотор Інвест Київ (Хонда), Nissan Автоград Херсон, Авто-Престиж Захід Івано-Франківськ (Мазда), " МЕТЕК "Чернігів (Scoda), Автосервіс-Альянс Полтава (BMW), Арма-моторс Київ (Рено), Гранд Авто Дніпропетровськ (Фольксваген), Соллі Плюс Харків (Мерседес).

БРЕНДЫ

Rupes
DeVilbiss
Graco
Binks
Dynabrade
Omia
Sagola
Atis
Formeco
Drester

ГОТОВІ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ
ТА РОЗВИВАТИ УСПІШНИЙ БІЗНЕС РАЗОМ З НАМИ?