Форум технологів у Полтаві

Форум технологів у Полтаві

Форум технологів у Полтаві

З 8 по 11 лютого в м. Полтава відбувся черговий, 16-ий Форум технологів Білорусі та України напрямку АРТ - автомобільних матеріалів і технологій.
 
Це традиційний захід, витоки проведення якого відносяться ще до 2006-го року, коли в обох країнах компанією Европроект були повністю сформовані і укомплектовані штатом відділи підтримки продажів та технологічні відділи.
 
На сьогоднішній день це більше 20 співробітників - досвідчених експертів в колористиці і автомалярній справі, що працюють практично у всіх регіонах.
 
Ця подія не має спрямованості тільки звичайного тренінгу. Форум - захід, що проводиться для колегіального позначення або вирішення будь-яких в достатній мірі значних проблем і питань.

На форумах технологів не тільки вивчаються новинки і тестуються нові технології, але і більш широко обговорюються питання роботи з клієнтами, розглядаються альтернативні методи підтримки продажів, фахівці діляться один з одним досвідом роботи в регіонах, своїми особистими знахідками і методами обслуговування СТО.
Все це вкупі допомагає надавати технічну підтримку на більш високому професійному рівні і позитивно відрізняє нас від конкурентів.
Наступний форум запланований вже на квітень 2016 року, і його проведення планується за участю менеджерів компанії.

форум технологов