Семінар з економіки МКЦ в Україні

Семінар з економіки МКЦ в Україні

14.04.2016

Семінар з економіки МКЦ в Україні

14-15 березня Олександр Анансон, провідний експерт напрямку консалтингу та оптимізації МКЦ Школи ЕПІО, провів 2-денний виїзний семінар в м.Києві на тему «Економіка малярно-кузовного цеху». Освітній захід було організовано для українських колег напрямку авторемонтних технологій і клієнтів з Херсона і Львова - керівників фарбувальних виробництв. Всього брали участь в семінарі близько 10 слухачів.
Тема була актуальною і сприймалася з цікавістю, оскільки дані питання носили прикладний характер і виклад матеріалу супроводжувався приведенням великоъ кількості прикладів.

Кожен з учасників програми вилучив користь для підвищення якості та результативності своєї роботи:
менеджери і технологи «Европроект Україна» отримали інформацію для аргументації клієнту комплексної пропозиції, адже економічні аргументи - найпереконливіші. Більш того, семінар вніс в роботу арт-напрямку нову інформацію для комерційного розвитку в цілому;
клієнти ж отримали інструмент у вигляді знань для ефективного управління малярно-кузовних цехом і отримання максимального прибутку зі свого підприємства.

image020.jpg

Більш того, проведення семінарів подібного наповнення створює додаткові можливості для зміцнення партнерських відношень з клієнтом і робить перспективним спільний розвиток.